Mercedeslerin Elektirikli Versiyonları Türkiye'de!

mercedeslerin-elektirikli-versiyonlari-turkiyede

Bu yıl ülkemize getirliecek olan araçlarla sektörel pazarda yerini alamy başaracak marka Türkiye'ye 300 e yakın arabayla geliyor.
Yaklaşık bundan 4 sene sonrası için bir hayli büyük yatırımlar yapmayı planlıyor.Bu teknolojiyle araçlarının yaklaşık 2 katı kadar satılacağını da konuşuluyor.


Bu araçların pazarlara sunulmasının da ekonomiye bir hayli katkı sağlayacağı da konuşuluyor şirketin ceosunun yaptığı bir açıklamada bu iş için yatırım yaptıklarını satışların diğer yıllara oranla bir hayli artış göstereceğini söylediler. 

Yine yaptıkları diğer bi açıklamda ekonomik dalgalanmaların satışları kötü etkilediğini vurguladı ve şu açıklamayı yaptı, "Bu yıl 2017 ile benzer bir pazar bekliyoruz. Yılı 25 bin 500 adet ve üstüyle gene lider olarak tamamlamayı planlıyoruz" dedi. "2018 yılında elektrikli Smart ve GLC Plug-in Hibrit gibi özel modellerimizi Türkiye pazarına sunmaya başlayacağız" diye konuşan Bekdikhan,

"Geçen ay satışa sunulan S-Serisi'nin Coupe ve Cabriolet modellerini, mayıs ayında makyajlı CLS ve yeni A-Serisi, haziranda G-Serisi, ağustos ayında yenilenen C-Serisi Sedan, Coupe, Cabriolet ve Estate, ekim ayında dört kapılı 4Matic GT Coupe ve aralıkta da A Serisi Sedan takip edecek. Yenilenen modellerin yanı sıra bu yıl ilk kez yüzde 100 elektrikli ve hibrit otomobil gelecek" diyerek yaşanan gelişmeler ve üretim hakkında bilgi vermiş oldu.

Satışını yapmış oldukları arabalarda ön planda tutmuş oldukları ilkelerin başında tamamen kullanıcılarını memnun edebilmek olduğunu vurguladılar.
Şirket takımının Türkiye firmasında ortaya çıkarılan fikirlerin ise tüm Dünya'da büyük yankı uyandıracağını özellikle de Almanyada bu fikrin bir hayli sevileceğini duyurmuş oldu.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR