Motobike İstanbul Fuarı Sonunda Açıldı!

motobike-istanbul-fuari-sonunda-acildi

Uzun zamandır büyük bir ilgi ile beklenen ve motorsiklet tutkunlarının adeta gösdesi olan fuar sonunda açıldı.Ziyaretçilerinin oldukça yoğun bir ilgisi ile karşılanmış olan herkesten büyük bir ilgi var.


22-25 Şubat'ta gerçekleşek olan Motobike İstanbul fuarı ziyaretçilerine 4 gün boyunca farklı odel ve markaları dünyadan bir çok firmanın da ürünlerini tanıtmış olacak.

Güzel bir açılış ile yaptığı açıklamada ise şunları ifade eden  Messe Frankfurt Istanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım, "Fuar geçtiğimiz yıl 103 bin ziyaretçi ve 265 katılımcı ile hem sektörün önde gelen markalarından hem de motosiklet ve bisikletseverlerden büyük ilgi gördü. Bu rakamlarla sadece Türkiye'nin değil bölgenin de motosiklet ve bisiklet aksesuarları fuarı olarak 10. yılını kutluyoruz" diyerek fuarın bu sene oldukça iyi geçeceğini ve katılımların da yoğun olduğunu sözlerinde kullanmayaı da ihmal etmedi.Gelenlerin yorumlarına bakacak olursak adeta büyülendiklerini ve her markanın ayrı bir güzel ve her modeli de hayallarindekş kadar iyi olduğunu da vurgulamadan geçmiyorlar.

Sinem özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR