Para Kazanmak

para-kazanmak

 

Orada pek çok yolu vardır çevrimiçi bir geçim ve biz neredeyse var gibi çok tavsiye dolar haddeleme tutmak için en iyi nasıl. Darren onun oldukça yoğun gelebilmektedir podcast , ve biz her problogger sırasında aşağı derin dalış bir konu var Konferans veya etkinlik . Bir sorunuz varsa, şüphesiz cevabı alacağız!

Ancak çok farklı olduğu için başarıyı sağlayacak gerçek bir formül yoktur (ve varsa, muhtemelen " çeşitlendir " olduğunu söyleyebilirim ). Bu nedenle, sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramayacağı konusunda sizinle sohbet etmek isterim? Her tercihin sizin için artıları ve eksileri nelerdir? Ne denemek istersiniz? Ne başarılı olmak isterdin, değil mi?

Örneğin, Avustralya'daki satışlar benim için zordu, çünkü Avustralya'da yaygın değildi. Gelirimlerin çoğunda serbest blog yazarlığı, yazı yazma ve düzenleme gelir ve kuruluş geliri artarken, kitlenizin ABD merkezli olmasının ne olacağı olamaz. Ayrıca, yıllar içinde blogda sık sık sponsorlu içerik vardı, ancak kenar çubuk reklamcılık çok başarılı değildi. Bir sonraki adımım ürünler (yalnızca zaman kazanabilirsem!).

Para kazanmak için nerde duruyorsunuz? Ne kadar yapmak istersiniz? Ne tür gelir akımları kullanıyorsunuz ya da bu yıl deneme yapıyor olacaksınız? Muhabbet edelim!

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR