Prenses sonunda güldü

prenses-sonunda-guldu

15 yaşında yüzüne kezzap atılan 'Prenses'  hastanede tanıştığı kişiye aşık oldu ve hayata yeniden tutundu. Geçirdiği uzun tedaviler sonucunda ayağa kalkmak için bir umudu vardı.

Hindistan'da 10 yıl önce okuldan eve dönerken bir kişi tarafından 'evlilik teklifini kabul etmediği' gerekçesiyle yüzüne kezzap atılan Pramodini Roul aylarca yoğun bakımda kaldı. 4 yıl yatağa mahkum yaşadı, 5 kez estetik ameliyat oldu. Yıllarca acılar içinde yaşayan genç kızın hastanede tanıştığı adam hayatını değiştirdi.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; o dönemde 25 yaşında olan bir milis, motosikletiyle giderken, okuldan eve dönen Pramodini Roul'ün yüzüne kezzap attı. Bu vahşete neden olansa Türkiye'den pek de alışık olduğumu bir gerekçeydi: "Evlilik teklimi kabul etmedi."

Ailesi tarafından 'rani' yani 'prenses' olarak anılan genç kız, aylarca yoğun bakımda kaldı. 4 yıl boyunca da Odisha eyaletindeki evinde yatağa mahkûm yaşadı. Son zamanlarda ise başına kötü bir şey daha geldi.

Gözleri görmeyen genç kız, hastaneden zamansız taburcu edildiği için enfeksiyon kaptı. Doktorlar 'prenses'in tekrar yürüyebilmesi için en az 4 yıla ihtiyacı olduğunu söylüyor.

kaynak:cnnturk

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR