PUBG'den Önemli Duyuru

pubgden-onemli-duyuru

Geçtiğimiz yılın en popüler oyunu olan ama 2018 başında Fortnite Battle Royale‘in olumlu ilerlemesine karşı direnmekte zorlanan PUBG, oyunu düzeltmek için PUBG Fix  programını duyurdu. Bu yeni proje ile beraber oyunun içerisinde bulunan sorunlar aşamalı olarak düzenlenecek. Kullanıcıların merakla beklediği bu duyuru sonrası ilgiler ve alakalar bu yöne çevrildi.

Kullanıcıların 'Oyunu Düzeltin' şeklindeki geri bildirimlerine Twitter üzerinden açıklama yaparak çözüm getirdiklerini belirten şirketin açıklamaları şu şekilde: ' “Oyunu Düzeltin". Son zamanlarda bu ifadeyi çok fazla duymaya başladık. Bu yüzden oyundaki bug’lara, kalitenin artmasına ve temel performans iyileştirmelerine odaklanan yeni bir projeyi sizlerle paylaşıyoruz.'

Tweet'in içerisinde bulunan linke tıklandığı takdirede çözüm sayfasındaki aşamaları tek tek uygulayarak sorunları çözebiliyorsunuz. Önümüzdeki zaman dilimlerinde birçok oyuncunun sorunlarını giderecek olan bu paylaşım, bakalım sıkıntılı süreçleri giderebilecek mi! Yol haritası uygulama performansı, sunucu performansı, anti-hile yazılımı,  eşleştirme sistemi, kalite standardı gibi kategorilere ayrılmış durumda. Her birinin üzerine gelerek, nasıl bir yol izleneceğini kolayca görebiliyorsunuz.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR