Elektrik Abonelerine E-Devlet Üzerinden İşlem Yapabilecekler!

elektrik-abonelerine-e-devlet-uzerinden-islem-yapabilecekler

Tüketicleri aasında merak edilen ve en çok konuşulanlar arsında abonelik işlemlerini e-devlet kanalları üzerinden gerçekleştirp gerçekleştiremeyecekleriydi ve sonunda bu da oldu.Limak Uludağ Elektrik, abonelerine e-Devlet üzerinden abone ve sayaç bilgilerini kontrol etme, ödeme bilgilerinin dökümüne ulaşabilme ve borç sorgulama işlemlerini yapabilme imkanı sağlayarak bu platformda yer alan ilk enerji şirketi oldu.

 Edindiğimiz bilgiler göre şirket bir çok kategoride tüketiclerini bilglendirmek amaçlı sistemi kullanabilmelerini sağlayabilecek.
Ayrıca başlatılan bu yeni uygulama sonrasında size en çok tüketicilerin yüzü gilecek ve bu kapsamda teknolojinin nimetlerinden faydalanmak için ise  "tek tık" ile elektrik borçlarını sorgulayabileceği, abone ve sayaç bilgilerini kontrol edebileceği ve ödeme bilgilerinin dökümüne ulaşabileceği ve herşy işlemi kolaylıkla yürüteblecekleri bir uygulama olacak diyebiliriz.

Bu ilk adım sonrasında umarım diğer şirketlerde de bu kanalları kullanarak kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet sunabilmeyi de başarabilirler.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR