Emeklilerin Yüzü Temmuz Ayında Gülecek!

emeklilerin-yuzu-temmuz-ayinda-gulecek

Emeklilerin temmuz zammı için yol yarılandı. 3 aylık enflasyona göre, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zam oranı yüzde 2.77 olarak görünürken, kesin oran için 3 veri kaldı.Yapıln belli araştırmalr ve elde edilen veriler doğrultusunda 3 şart daha sağlanırsa büyük oranda her türden emekli bir çok vatandaşımızın yüzü gülecek.

 

Emekliye bu yıl belli oaranlarda zam getirilecek olması da oldukça sevindirici bir haber niteliğinde.herkesin gözü temmuz ayı zammında bizler sizlere sevindirizi bir habar olarak sadece 3 adımınız kaldığını da belirtmek isteriz.

12 milyonu aşkın emeklinin gözü temmuz zammında. Zam oranında enflasyon belirleyici olacak. İlk 6 aylık enflasyon SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zam oranını, memur emeklilerinin ise enflasyon farkı alıp alamayacağını gösterecek.ülkenin enflasyon oranları hesaplanmış oldu şimdi geriye sadece kimlerin bundan ne kadar etkileneceği ve zamn oranlarına ne derec de katkı sağlaacağı yönünde açıklamalar bekleniyor.Temmuz ayında emeklilerin  zam oranları oldukça iyi gelecek.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR