Havalimanlarının En İyileri Arasındayız!

havalimanlarinin-en-iyileri-arasindayiz

İstanbul Atatürk Havalimanı, Amerikan eDreams seyahat ve turizm sitesinin en çok sevilen havaalanları listesinde üçüncü sırada yer aldı.

 
Tüm dünyadan yapılan araştırmalara bakıldığında bunun en iyi koşullarda yaklaşık binlerce kişi arasında yapılan anketle açıklandı.İstanbul Uluslararası Atatürk Havalimanı, üçüncü sırada yer aldı. Ankete katılanların, uçak kalkış alanlarına ulaşım şekli , yolcuların işlemlerini çabuk gerçekleştirme, havaalanının kullanışlılığı, tüm gereknisimleri karşılama, temizliği, bekleme süresince vakit geçirilecek yerlerin yeterli oluşu,genelde insanların havalimanı kullanmasını kolaylaştıran levhalar ve yön işaretleri ile rahatlıkla bulabilme gibi imkanlar bakımından ülkemiz havalimanı en iyisi arasına girebildi.

 

En sevilen havalimanlarının ilk sırasında Singapur Changi havaalanı, onun arkasından  Zürih havalimanı, dördüncü sırada Kopenhag uluslararası havalimanı ve beşinci sırada ise Münih Franz Josef Strauss havaalanı oldu.

Ankete göre sevilmeyen havalimanlarının ilk sırasında ise Fas Casablanca Mohamed V havalimanı yer alırken, İtalya Roma Ciampino ikinci, Berlin Tegel üçüncü, Berlin Schönefeld dördüncü ve Londra'daki Luton International ise beşinci sırada yer alıyor.
Yani tüm dünyadan alınan verilere baktığımız zaman ülkemizin Atatürk havalimanının sevilmesi dikkatleri üzerine çekiyor.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR