Ajanslar Ve Seo

ajanslar-ve-seo

SEO, son zamanlarda zorunlu olarak tercih ediliyor, ama hakkında bilgi verme şekli  tamamen size bırakılmış. Bazı insanlar ellerinden gelecekkadarını öğrenmeyi kabul eder ve kendileri idare etmeyi tercih eder. Bazı insanlar bireysel görevleri  gerçekleştirmek için bireysel freelancer kiralamak isterler, buradanda anlşılacağı üzere genel bakış kendilerini yönetdır. Birçok işletme, kendi zamanlarını harcamadan kendi yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için özel SEO ajansları kiralamayı tercih ediyor.

Ajanslar veya SEO şirketler, işletmeler için çok yararlı olabilir. Biriktirmek ve kurmak için çok fazla zaman harcamak zorunda kalabileceğiniz masaya birçok deneyim, araç ve kaynak getiriyorlar. Web pazarlamasının içeriğini ve içeriklerinş öğrenmek zorunda değilsiniz. Sizin için çalışacak yazarları ve grafik tasarımcıları bulmak için bağlantı kurmanız gerekmez. Pahalı analitik, ısı haritaları ve diğer SEO araçları için lisans satın almanız gerekmez. Seçtiğiniz ajans bütün bunlar ile birlikte gelir ve kesinlikle bunun için bir prim ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Ücretlendirme Konusuna Detay Arayışı
  
Gelir sermayesi altında  büyüyen firmalar ve şirketler web  alanında temsilcilikler edinerek şu an bulunduğu yerlere gelmeye hak kazanmışlardır.  Seo anket verileri  incelenip  ve artan sermaya hacmindeki değişkenlik oranını büyük oranda kendini ikilediğinde elimizdeki verilerin ne kadar önemli olduğunu kanıtlamaya yetiyor. . Şimdi, bu veriler birkaç yaşındadır ve eminim bu şirketlerin birçoğu hizmetlerini değiştirmiş, fiyatlarını değiştirmiş, yeniden markalanmış veya tamamen katlanmış durumda olacaklardır. Ancak, toplu olarak, görüntüleme verisi bir bütün olarak çok değiştiği için veremiyorum. Katlanan her şirket için bir tane daha açılıyor. Fiyatları yükselten her şirket için yenisi daha ucuz bir teklif olarak yerini alıyor.İşleyiş kendi kapital reaksiyonunu korumaya  kullanmaya ve daha bir çok yerden işlem görmeye yetecek boyutlara ulaşmakta.

SEO Ajanslar Fiyatlandırma Moz Çalışması

Her şeyden önce, coğrafi konumu fiyatlandırma önemli bir rol oynamaktadır. Bu noktada hepinizin, Hindistan'ın rolünün, her türlü kodlama, metin yazarlığı, geliştirme, tasarım ve pazarlama işi için ucuz bir kaynak olduğunun farkındasınız. Düşük bir yaşam maliyetine sahip gelişmekte olan bir ülke olarak, orada insanlar, daha gelişmiş ülkelerdeki rakiplerinden daha düşük bir fiyatla hizmet sunabilirler.

Bunun ihtar olduğunu kalite seviyeleri çok daha çeşitlidir. SEO çalışması için saatte 2 dolar ödeyen insanlar genellikle çok fazla beklemiyor ve sıklıkla güncel teknikler kullanan otomatik çözümler alıyor olacak. Aynı şekilde, ucuz metin yazarlığı için bu şekilde ödeme yapmanız kopyalanan içeriklerden ve elde edilen içeriği, ESL'ye göndermekten ötürü, hizmetlerinden daha fazlasına gerek duymayan birinin yüksek kalitede çalışmasına neden olabilir.

Internet ile ilgili ilginç bir şey, birçok şirketin ve çok fazla fiyatlamanın ABD Dolarına ve özellikle Doların diğer para birimleri ile etkileşime girme biçimine dayanıyor olmasıdır. Moz, Avustralya ve Yeni Zelanda şirketlerinin yelpazenin en üstünde ve ABD orta çizginin etrafında dolaşma eğiliminde olduklarını keşfetti.

Bölgelere Göre SEO Şirketleri

O fiyat çizgisi nedir? Saat şarj SEO şirketleri için fiyat genellikle değişiyordu 200 $ bir saat 75 $ bir saat mesafede. Bu, anket yapılan şirketlerin% 50-60'ını kaplayan orta çizgidir. Bazıları daha pahalıydı, bazıları daha ucuzdu, ancak saat başı çalışan bir SEO firması kiralarsanız bu yolun ortasındaydı.

Fiyatlamanın alt sınırı, daha yüksek fiyatlı firmalara kıyasla doğal olarak daha az ikramiyesiyle gelecek, ancak daha ucuz hizmetin daha da kötü olduğunu söylemekten çekiniyorum. Kesinlikle alt par hizmet için prim talep eden şirketler var. Perks, bu durumda, uzatılmış hizmet sözleşmeleri, garantiler, adanmış hesap temsilcileri ve destek, kendi başına öğrenmek için bir bilgi tabanı, birlikte çalışma araçları, beyaz etiket raporları ve benzeri şeyleri içerir.

Ayrıca bir proje değişikliğinin kapsamını görebilirsiniz. Düşük fiyatlı hizmetler tüm içeriğinizi sizin için yazmaz, ancak ürettiğiniz içeriği optimize eder. Yayınladığınız içeriği destekleyebilirler, ancak yaratmazlar. Daha yüksek fiyatlı hizmetler, içeriğinizi üretebilir ve pazarlayabilir ve videolar, e-kitaplar, kaydırmaz tablolar ve infographics gibi daha karmaşık içerik türlerine doğru genişleyebilir.

Bununla birlikte, saatlik fiyatlandırma en yaygın fiyatlama türü değildir. Bazı şirketler size danışacak ve kendilerini geliştirdikleri projenin kapsamını analiz edecektir. Genellikle siteniz için, yalnızca denenildiği kadar çok veya az sayıda çeşitli hizmetlerle birlikte özelleştirilmiş bir proje oluştururlar. Mevcut sitenizi ve içeriğinizi optimize edecek, sosyal profiller oluşturmaya yardımcı olacak, Google cezalarını çözmek için çalışacaklar ve başka kim bilmektedir.

Proje başına fiyatlandırma kapsamı çılgınca değişir ve en sık değişen bir $ 1.000 $ 'dan 7.500 . Son derece geniş siteler ve son derece karmaşık işler için fiyat bundan daha yüksek olurdu. Küçük sitelerde basit işler için, bunun% 25'i veya daha az olabilir.

Proje Tabanlı Fiyatlandırma

Proje başı fiyatlandırma, bir sitenin denetlenmesi ve yenilenmesi, bazı içerik düzenleme ve üretim ve belki de site yeniden tasarımı atılmış olması gibi bir dezavantaja sahiptir, ancak devam etmekte olan bir optimizasyon projesi değildir. Sitenizi alıp sıkıcı bir şekilde çalıştırıyorlar ve bittiğinde sizi bir sonraki adıma geçerek sizi kendi cihazlarına bırakıyorlar. Bazı şirketler sürekli hizmetleri sunarken diğer şirketler yalnızca bu hizmetleri sunuyor.

Devam etmekte olan bir SEO hizmeti, birincil odak noktası olarak içerik üretimini içerebilir. Ürettikleri içeriği üretir veya düzenler, yayınlamaya yardımcı olurlar ve kişileri ile tanıtacaklardır. Bu içerik pazarlamacılığı aracılığıyla SEO'ya yardımcı olur ve eğer bir şey varsa, fiyatın son beş yılda en çok artacağı alan olacaktır. İçerik pazarlaması yükselişte ve etkileyici pazarlama bunu aşmak için yetiştiğinde yalnızca toplam içerik doyumuna yol açacaktır.

Devam etmekte olan SEO hizmetleri, Moz anketinde çok daha geniş fiyat aralığında değişiyordu. En yaygın olan düşük katmanlı $ aylık 250-500 ve yüksek kademe $ aylık 2,500-5,000. Bununla birlikte, ne anket yanıtlarının% 14'ünden fazlası yoktu ve bu nedenle aylık hizmetin fiyatı haritanın her yerinde olabilir. Gerçekten SEO şirketinizden, şirketin sunduğu, hizmet kalitesinden ve ne ödemeye hazır olduğunuzdan bağımsızdır. Bazı şirketler firma, bazıları müzakereyi kabul edebilir ve bazıları buna değmeyecek nitelikte olabilir.

Karşılaştırma SEO Şirket Fiyatlandırma

İlginçtir ki, bir sürü SEO işi sadece SEO'dan fazlasını sağlayan şirketler tarafından yapılmaktadır. Bir siteyi denetleme, onarma ve devam etme gibi uygulamalar gerçekten sürdürülebilir değildir. Bir işletme olarak, sürekli yeni müşteriler bulmanız için kayıt olduğunuz anlamına gelir. Halen devam etmekte olan hizmetlerle müşteriler yıllarca sürebilir, böylece daha istikrarlı bir büyümeye izin verirler.

Bu nedenle, SEO hizmeti sunan şirketler, bir eklenti veya bir şirketten sundukları birçok seçenek sunarlar. Örneğin, web tasarımı yapan birçok işletme, aynı zamanda tasarladıkları web siteleri için pazarlama ve SEO hizmetleri de sunacak. Bu durumlarda hibrid bir fiyatlandırma modeli kullanacaklar, bu da sitenin kendisi için bir proje fiyatı ve SEO çalışması için süregelen bir sorumluluğu gerçeğe göre ücretlendiriyorlar.

Dikkat etmeniz gereken bir nokta, bu arada, küçük veya orta ölçekli bir işletmen iseniz ve küçük bir şirket olduğunuz için yüksek bir değerli müşteri değilseniz bir şirkete yaklaşmanın zor olduğunu düşünüyorsanız, bu düşünceleri koyun Başının dışında. SEO çalışmalarının çoğu nispeten küçük sitelerde yapılır. SEO şirketleri, Coke, Forbes veya Facebook sevdiklerine hizmet etmiyor. Bu şirketler, SEO'yu önemsiyorsa, kurumsal casusluk veya diğer sorunlar olmadan kendileri için bunu yapmak için dahili ekipleri işe alırlar.

Hayır, SEO çalışmalarının çoğu küçük şirketler tarafından yapılır. Aslında, birkaç bin müşteriniz varsa, en üst noktada olabilirsiniz. Çok fazla SEO işi - 2012 Moz anketine göre% 41, muhtemelen daha da muhtemel - aşırı yerel küçük işletmelerle gerçekleştiriliyor. Günde birkaç yüz kişiye hizmet veren restoranlar, hatta perakende mağazaları değil.

Bunun nedeni, kritik kitleye ulaştıklarında sitelerin odaklanmış SEO için daha az ihtiyacı var olmasıdır. Tabii ki, Forbes veya Huffington Post gibi muazzam içerik yaratıcıları, editoryal gereksinimlerine göre SEO konusunda biraz odaklanıyor ancak sitelerini denetlemek için gerçekten birilerine ihtiyaç duymuyorlar. Onların pazar payını kaybetmeleri ve safları aşmaları neredeyse imkansızdır.

Bu arada küçük siteler rekabet etmek zorunda kalıyorlar. Forbes gibi bir siteyi dışarı çıkarmayı umut edemezler, ancak SEO ile dışarı manevra yapmaya çalışabilirler. Tüm bunlar, rekabet ettiklerine karşı, üstünde ve üstünde, hepsi de onları dışarı manevra etmeye çalışıyorlar. Kazanan, kaybedenden birkaç yüz görüş ve birkaç dönüşüm daha alan hakimiyet için kısır bir savaştır. Yüksek kaliteli bir ajans SEO burada zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir.

Fiyatlandırma Yöntemlerinin Avantaj ve Dezavantajları
Saatlik varken Yani, aylık, ve başına bir proje fiyatlandırma modelleri, nasıl siteniz için en iyi hangi seçerim?

Saat başı oranlarla başlayarak, şeffaflık olan olumlu tarafı elde edersiniz. Sizi saat başı ücretlendirmek için, ne yapıp ne kadar masraf alacağınızla ilgili ayrıntılı bir zaman çizelgesi almanız gerekir. Bu, projeniz için gerekli olan saat sayısını ve böylece toplamda ne kadar maliyeti olacağını tahmin etmeyi kolaylaştırır.

Öte yandan, saat bir şirket ödeyen iş değil, sonuçlar için ödeme olduğunu. Mutlaka hesap verme hakkına sahip değilsiniz; Şirket ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını söyleyebilir, ancak rekabetiniz de elinden gelenin en iyisini yapıyor ve maddi olarak az ilerleme kaydediliyor. Ayrıca, daha az verimli bir çalışma elde etmeniz de mümkündür, çünkü projenize atanan işçiler, sonuçları elde etmek değil, saatlerce doldurmak istemektedir.

Bir aylık tutucu ödeyerek bir ay sonra sonuçları görmek ve ödeme yapıyorsanız maliyeti karşılaştırabilirsiniz çünkü, biraz daha objektif odaklı olduğunu. Ayrıca, ajansınızla daha iyi bir ilişki kurma eğilimindesiniz, çünkü arka planda bir zaman çizelgesi farkında olmadan birlikte çalışıyorsunuz.

Öte yandan, genelde en az altı ay boyunca bir defada bir büyük bir götürü tutar ödemek zorunda kalacaksınız. SEO zaman alır ve çoğu şirket, bir ayı temel işine sokmak ve hemen sonuç olmadığı için bırakılmak istememektedir. Hepimiz biliyoruz SEO zaman alır , bu yüzden onlar o zaman var garanti.

Proje bazlı bir model daha iyi çalışanların işe çünkü saat başına daha fazla yaptıkları, size verimli çalışması için daha olasıdır. Ayrıca, elde ettiğiniz sonuçları genellikle sayısal büyümeden ziyade somut yerinde optimizasyon açısından biliyorsunuzdur. Bununla birlikte, proje tabanlı SEO genellikle esnek değildir ve hizmetin değerini aşan bir miktarda ödüyorsanız, erken bir şekilde iptal etmenin hiçbir yolu yoktur.

Ayrıca, son yıllarda ortaya çıkan performansa dayalı model var. - Bu çok objektif zaman ücretsiz ve sadece ödeme için reklam yayınlayabilir Google veya Facebook gibi bir site eylem başına ödeme reklam gibi bir tıklama ya da kayıt gibi - olmuyor.

Performans SEO için Öde düşük bir maliyetle ya da özgür için yapılan çalışmaları alabilirsiniz çünkü, potansiyel olarak en değerli ve çalışma sonuçlarını gösterir yoksa, ödemek zorunda değilsiniz. Öte yandan, sonuçlarının beklentilerinizi aşması her zaman mümkündür ve bütçenizin bulunduğu PPC pazarlamacılığının aksine, sonuç aldığınızda faturanızın bir kısmını ödeyemezsiniz.

Dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız performans için ödeme de scammy olabilir. Bazı şirketler, çeşitli anahtar kelimeler için # 1 sıralamalarınıza dayanarak bunları ödemeye çalışacaktır ve daha sonra değeri olmayan, düşük hacimli anahtar kelimeleri hedefleyecektir. Performansı olmayan "performans" için ödeme yaparsınız. Bununla birlikte, anahtar kelime araştırma anlayışıyla, bu sorunların çoğundan kaçınabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR